Rust & Richting Retraite

Ontdek wat deze Rust & Richting Retraite met jou doet

5/5

Review score van 9.1

Portret van Estrella zij ging op Coaching Retraite

Lees hoe Estrella deze Retraite ervaren heeft

Waar je wordt aangezet tot nadenken

Het huis van de retraite
Op een bijzondere plek in het authentieke Limburg, staat een oude boerderij die is omgetoverd tot een plek waar je helemaal tot rust kunt komen.
Na aankomst was er tijd om helemaal tot rust te komen in de woonkamer.
Haardvuur
Na aankomst was er tijd om helemaal tot rust te komen in de woonkamer.
Na helemaal tot rust te zijn gekomen ontdekte ik allerlei leuke plekjes in de tuin zoals de schommelstoel, de boomgaard en het zwembad (van april tot oktober) waar je heerlijk kunt relaxen.
Retraite ganger wandelt heerlijk in de zon voor het huis
De omgeving is prachtig groen met bijzondere natuur, veel bos en mooie wandelpaden.
Beeld van slaapkamer met glas in lood raam, hier slaap je tijdens de retraite
Je eigen strak ingerichte slaapkamer, met authentieke elementen en zonder tv : – ), is er helemaal op gericht dat je lekker kunt slapen.
De badkamer tijdens de Coaching Retraite
Met je eigen wc en badkamer met een oh zo heerlijke douche….!
Brood vers gebakken tijdens de Coaching Retraite
Het ontbijt de volgende dag was echt een feestje! Met heerlijk vers brood, fruit, homemade muffins…
…En de lekkerste pancakes volgens eigen recept en met liefde gemaakt : – ).
Retraite ganger bezig met post-its voor een opdracht tijdens de coaching
De coaching tijdens deze Retraite wordt helemaal aangepast aan wat jij uit de Retraite wilt halen. Dat is echt bijzonder!
Retraite ganger zit in een hangstoel en schrijft in haar boekje
Door even helemaal weg te zijn, jezelf rust te gunnen en de persoonlijke coaching die helemaal aan jouw wensen wordt aangepast, zorgen voor hele bijzondere inzichten.

Gun jij jezelf deze ervaring?

Kies uit Retraite, Retraite Plus & Retraite Deluxe
én check de beschikbaarheid

Optie 1:
Retraite

Deze Retraite helemaal voor jezelf en toch altijd de coaches Jaap en Anneke dichtbij als je hen nodig hebt

2 overnachtingen in een bijzondere B&B

2x heerlijk ontbijt

3 uur persoonlijke coaching

1x heerlijk diner

heerlijk genieten in het buiten zwembad

De bijzondere inzichten die deze Retraite je geven

=
€535 voor 1 persoon
€755 voor 2 personen

Optie 2:
Retraite Plus

Alles van “Retraite”

1 uur extra persoonlijke coaching

=
€640 voor 1 persoon
€965 voor 2 personen

Algemene Informatie

Jaap & Anneke, jouw persoonlijke coaches

Wij zijn Anneke en Jaap – partners in het leven én in ons werk. Vanuit onze boerderij in Limburg begeleiden we mensen die even willen pauzeren. Die voelen dat het tijd is voor bezinning, richting, of gewoon een moment om op adem te komen. Tijdens deze retraite ben je bij ons te gast. Wij zijn er om je te begeleiden, ieder op onze eigen manier, maar altijd afgestemd op wie jij bent.

Over Anneke
Mijn naam is Anneke en ik ben iemand die met aandacht luistert naar wat er écht in je leeft. Al jaren begeleid ik mensen die even vastlopen, het even niet meer weten, of juist voelen dat er meer mogelijk is in hun leven. Tijdens de retraite ben ik er voor jou – met warmte, openheid en eerlijke vragen.

Ik help je helderheid te vinden in de wirwar van gedachten en gevoelens. We onderzoeken samen wat jou tegenhoudt, waar je kracht zit en welke keuzes bij jou passen. Dat doen we op een rustige, nuchtere manier – met ruimte voor stilte, reflectie en natuurlijk ook een beetje humor.

Naast mijn werk als coach ben ik betrokken bij ons prachtige voedselbos. Het fruit en de noten verwerk ik in smaakvolle gerechten en lekkere taartjes die je kunt proeven bij Comfort Cuisine de glutenvrije lunchroom in Roermond waar ik ook zorg voor het ambachtelijke glutenvrij brood.

Over Jaap
Ik ben Jaap. Wat mij drijft, is het begeleiden van mensen naar een plek waar ze zichzelf weer voelen. Dat klinkt misschien groot, maar het begint vaak klein: een gesprek, een inzicht, een stilte waarin je iets nieuws hoort. Mijn aanpak is persoonlijk, betrokken en no-nonsense.

Als coach ben ik iemand die goed kan luisteren, maar ook durf te confronteren waar nodig – altijd met respect. Mijn kracht ligt in het herkennen van patronen, het stellen van de juiste vragen, en het helpen ontdekken waar je energie van krijgt. Samen kijken we naar wie jij bent, wat jij belangrijk vindt, en wat er nodig is om in beweging te komen.

Naast mijn werk als coach ben ik ook nauw betrokken bij ons voedselbos. De natuur is voor mij een belangrijke inspiratiebron. Ze leert ons over groei, geduld en veerkracht – precies de elementen die vaak ook in coaching een rol spelen.

Het programma van deze retraite is persoonlijk en afgestemd op jouw vraag. Na aankomst heb je een intakegesprek met Jaap of Anneke. Samen verkennen jullie waar je staat, waar je naartoe wil en wat je onderweg tegenkomt. Op basis van dat gesprek stellen zij het programma samen. Geen standaard schema, maar een op maat gemaakte aanpak met coaching die bij jou past.

Tijdens de retraite is er ruimte voor rust, reflectie en natuur. Je hebt je eigen fijne kamer, kunt ontspannen in de tuin of het voedselbos, en geniet van voedzame maaltijden.

De coaching helpt je zicht te krijgen op thema’s zoals:

  • Wie ben ik en wat zijn mijn kwaliteiten?

  • Waar sta ik nu in mijn leven en waar wil ik naartoe?

  • Wat houdt mij tegen?

  • Hoe zet ik de eerste stappen richting mijn verlangen?

Deze retraite is geen opleiding of cursus, maar een persoonlijke reis. Met aandacht, inzicht en eerlijkheid. En ruimte voor jezelf.

Deze retraite is er voor mensen die:

  • voelen dat ze op een kruispunt staan in hun leven

  • verlangen naar rust én richting

  • vragen hebben zoals: Wat wil ik nu écht? Wat past bij mij?

  • behoefte hebben aan eerlijke en praktische coaching

  • zichzelf beter willen leren kennen in een natuurlijke omgeving

Faciliteiten

Je kunt vanaf 15.30 uur inchecken & tot 12 uur uitchecken.

Er zijn geen kookfaciliteiten aanwezig op locatie. Je kunt je door de hosts laten verwennen door een lekkere maaltijd of een restaurant opzoeken in de buurt (3 km).

Het ligt in het midden van Limburg.

De exacte locatie ontvang je in je inbox na het boeken.

Nee, helaas niet.

Er zijn 2 slaapkamers met 2-persoonsbedden.

Ja, het dichtstbijzijnde treinstation is Echt (of Roermond). Vanaf daar haalt de host je graag op. Overleg dit met de host. 

Heb je nog vragen?

Check onze FAQ of stuur een WhatsApp en we helpen je graag verder!

Lees wat anderen van deze Retraite vonden

Review score van 9.1

5/5

“Geweldige coaches. Het is net alsof ze door je heen kunnen kijken en precies weten wat jij tijdens zo’n weekend nodig hebt om jezelf weer te vinden.”

André

5/5

“Fantastisch! Het heeft me inzichten gegeven die ik anders niet had opgedaan.”

Annemarije

5/5

“Erg goed! Zeer goede coaching.”

Margreet

5/5

“Geweldig dat de coaching volledig om jou draait. Doordat het zo persoonlijk is haal je er echt veel uit!”

Quirine