Rust, Ruimte en Natuur
Retraite

Ontdek wat deze bijzondere Retraite met je doet

5/5

Review score van 9.5

Lees hoe Renee deze Retraite ervaren heeft

Volledig tot rust komen, prachtige natuur, je eigen bad en privé sauna…

Tijdens deze Retraite verblijf je op een prachtige locatie omgeven door natuur, waar je écht even helemaal tot rust kunt komen..

Retraite ganger leest een boek bij de openhaard
Een heerlijke rustige plek met veel warmte en geweldige gastvrijheid. Droom heerlijk weg met een goed boek en een kop thee bij het knisperende haardvuur.

Vanuit je gastenverblijf wandel je zo de prachtige omgeving in, met veel natuur en het strand vlakbij waar je heerlijk kunt wandelen.

De sauna van de retraite
Wat is er heerlijker om daarna te genieten in je eigen privé sauna :-).

Owja, op je kamer staat ook nog een heerlijk groot bad waarin je helemaal tot rust kunt komen…

Het ontbijt de volgende ochtend is één en al verwennerij en zeer uitgebreid, zo lekker!
Een groep mensen met pony, ze lopen door een grasveld
Maar weet je wat deze Retraite echt bijzonder maakt: de persoonlijke coaching door Cath. Zij past de Retraite volledig aan jou aan. Zo maakt ze bijvoorbeeld, gebruik van de connectie tussen mens en de natuur. Echt heel bijzonder!
Deze Retraite is heel persoonlijk en geeft je daarom een bijzondere kracht. Zo staat er in de tuin bijvoorbeeld een soort wensboom. Laat je doel achter, een boodschap of een kernwoord van wat je geleerd hebt en de rest van je leven meeneemt.
Een wensenboom in de tuin
Waar je ook heen reist, volg je hart…

Gun jij jezelf deze ervaring?

Kies uit Retraite, Retraite Plus & Retraite Deluxe
én check de beschikbaarheid

Optie 1:
Retraite

Deze retraite is helemaal voor jezelf en toch altijd een
energetisch therapeut en gastvrouw Cath dichtbij

2 overnachtingen in een luxe B&B in kamer met inloopdouche, sfeerhaard, koffiebar en dit gelegen in het midden van de tuin omgeven door de natuur en de dieren

2 x verrassend en gezond ontbijt met huisbereidde en
streekgebonden producten

1 uur intakegesprek met de mogelijkheid om te reflecteren

1 uur inner peace coaching om inzicht te krijgen in je hulpvraag

De coachinguren/intake worden verdeeld over de 2 personen of 1 persoon neemt de uren op. 

Kom volledig tot rust en met nieuwe inzichten en tools terug naar huis

=
€475 voor 1 persoon
€590 voor 2 personen

Optie 2:
Retraite Plus

Alles van “Retraite”

Heerlijk groot bad OF een sfeervolle haard in je eigen kamer (in overleg)

1x privé infra-rood sauna

1 x rustgevende meditatie of lichaamswerk

Me-time in de lounge met openhaard om even tot rust te komen met een kop kruidenthee of rustpunt in de natuur met de wandelstoelen.

Een moment om je inzichten en indrukken neer te schrijven en te symboliseren.

=
€590 voor 1 persoon
€775 voor 2 personen

Optie 3:
Retraite Deluxe

Alles van “Retraite”

1 extra overnachting met verrassend ontbijt

Heerlijk groot bad OF een sfeervolle haard in je eigen kamer

1x privé infra-rood sauna

2 uur inner peace coaching

1 x rustgevende meditatie of lichaamswerk

Me-time in de lounge met openhaard om even tot rust te komen met een kop kruidenthee of rustpunt in de natuur met de wandelstoelen.

Een moment om je inzichten en indrukken neer te schrijven en te symboliseren.

1 x soepmaaltijd: vers bereidde soep met biologische
groenten en kruiden uit de tuin + verschillende verse
broodjes

Met meer balans en rust terug naar huis

=
€805 voor 1 persoon
€975 voor 2 personen

Algemene Informatie

Mijn naam is Cath en ik heb jarenlange ervaring met persoonlijke coaching. Daarbij ben ik steeds “het luisterend oor”. Uit ervaring weet ik dat heel veel mensen met een onderliggende angst leven en daardoor niet volledig zichzelf kunnen of mogen zijn. Via de Indiaanse filosofie, neem ik je mee op reis naar jezelf en ontdekking van “eigen geluk”. Daarbij zijn de connectie met de natuur, de paarden en andere dieren op de boerderij van groot belang.

Na een eerste telefonisch contact, krijg je van mij een e-mail met daarin de nodige info en een intakeformulier. Aan de hand van jouw thema of vraagstuk maak ik een voorbereiding om samen op zoek te gaan naar jouw balans en doelen in het leven.

Herontdek jezelf en durf deze uitdaging met jezelf aan.

Profielfoto van Cath, de coach tijdens de Retraite

Uniek aan de Retraite is dat het programma helemaal aan jouw wensen wordt aangepast. Voorafgaand aan de Retraite heb je contact met jouw persoonlijke coach Cath. Samen met haar bespreek je wat jij uit deze Retraite wilt halen. Wil je volledig tot rust komen? Loop je ergens tegenaan? Wil je je op een bepaald gebied ontwikkelen? Wil je dichterbij je dromen komen? Wil je jezelf beter leren kennen? Dit kan vanalles zijn en bepaal jij helemaal zelf. Op basis hiervan bekijkt Cath samen met jou wat het beste bij jou past. Dit kan allerlei richtingen op gaan, zoals ademhalingsoefeningen, gesprek aan de hand van voorwerpen of kaarten of bijvoorbeeld coaching in de natuur.

Wij geloven in de kracht van Me time, daarom heb je tussendoor veel tijd voor jezelf. Dat is belangrijk om tot rust en tot nieuwe inzichten te komen. Zo kun je genieten van de grote tuin, ontspannen in de ontspanningsruimte, heerlijk genieten van de sauna, relaxen in het grote bad op je kamer, of een mooie wandeling maken in de omgeving. De meeste mensen die deze Retraite ervaren, komen herboren en met nieuwe energie en inzichten weer thuis. Een heel fijn gevoel. 

Faciliteiten

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken & tot 11.30 uur uitchecken.

Je kunt koken. Er is een gasplaat en magnetron aanwezig. 

Je kunt ook op 3 km afstand naar een restaurant.

Zeeland.

De exacte locatie ontvang je in je inbox na het boeken.

Nee, of na overleg.

Je hebt een slaapkamer met 2-persoonsbed.

Ja! Je kunt met het OV tot in Terneuzen en daar haalt de host je graag op. Ze vragen hier wel een kleine vergoeding voor.

Heb je nog vragen?

Check onze FAQ of stuur een WhatsApp en we helpen je graag verder!

Lees wat anderen van deze Retraite vonden

Review score van 9.5

5/5

“Heel erg fijn en liefdevol! Wij komen zeker terug.”

Lilly

5/5

“Super mooie ervaring! Echt een heerlijke plek.”

Sophia

5/5

“Het was heerlijk! De coaching supergoed! Ik heb ontzettend genoten.”

Kim

5/5

“Precies wat ik nodig had! Heerlijk in de watten gelegd. Zeker voor herhaling vatbaar”

Adrea